♥ | YaseminCemre FanClub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tuğba Özay ilk kez canlı yayında

YazarMesaj
EcoShy
Üst Düzey Admin Ecem
Üst Düzey Admin Ecem
EcoShy

Tuğba Özay ilk kez canlı yayında Empty
MesajKonu: Tuğba Özay ilk kez canlı yayında   Tuğba Özay ilk kez canlı yayında Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:50 am

Bir süre önce cezaevinden çıkan manken Tuğba Özay, ilk kez ekrandaydı. Dobra Dobra’ya katılan Özay, ilginç açıklamalar yaptı. İşte canlı yayında Özay’ın anlattıkları....

Geçmişte arkadaşlık kurduğum kişi ve birileri arasında bir tatsızlık oluyor. Bizim tabi bu olaydan telefonlar aracılığıyla haberimiz oluyor. İstanbul’a döndüğümüzde ben yine organizasyondayım. Bu arada o kişiyi arıyoruz. Ona da ulaşamıyoruz. Nedir ne değildir çok bilgi sahibi değiliz ama televizyonlar çalkalanıyor arandığına dair. Biz ertesi sabah Edip abiyle (avukatı) birlikte emniyete kendimiz gidiyoruz. Bu arada emniyet çevresinden de tanıdığımız, bildiğimiz insanlar var. Onlardan da bilgi almaya çalışıyoruz. Onların da bize söylediği, ’seninle ilgili şu an için bizde görünen bir şey yok’. Çünkü olayın netliğiyle ilgili bir bilgimiz yok şu anda. Çok kendimden emin bir şekilde gittim. Çünkü benim herhangi bir şekilde suç teşkil edecek bir şey yapmadığıma o kadar eminim ki. Zaten adalet doğru kararı verecektir. Ben yine gönülden inanıyorum.

Biz 45 dakika falan bekledik orada. Benim ifademe başvurulması gerektiği söylendi. İfadem alındı.O ana kadar hiç bir şey hissetmiyorum. Bir takım isimler soruluyor ve benim geçmişte birliktelik yaşadığım, onunla ilgili bilgiler soruluyor, ben de doğru neyse onları söylüyorum. Bir saat sonra tutuklusunuz deniliyor, gözaltına alınıyorum. Gözaltına alınmak da belki bir derece normal olabilir o an için. 2 gün gözaltında kaldım. Zaten hemen hastaneye götürüldüm. ’Ben hastaneye falan gitmek istemiyorum. Ben gayet iyiyim’ dedim. Tabi prosedür bunlar olduğu için gittik. Tabi bir basın ordusu. Ben de olayların şaşkınlığı içindeyim. Ortada yaşanan bir durum da var. Ama o kişi de ortada yok. Bir müddet yoktu zaten. Sonrasında 2 gün gözaltında geçti.

MAHKEMEDE FENALAŞTIM

Mahkemeye çıktık. Zaten gözaltında çok insan vardı. Yüzde 90’ını tanımıyordum o insanların ama bazılarını tanıyordum. Mahkemeye sevkedildik. Sabah erken saatti. Bir gece öncesinde ben çok fenalaşmıştım. Çünkü bende kapalı alan fobisi var. Terörle Mücadele’de bir gece geçirmek zorunda kalmıştım. Orada çok kötü olmuştum. O psikolojiyle mahkemeye sevk edildik. Ne için orada olduğumu bilmiyorum. Tamam bir şeyler yaşanmış ama olayın bu noktaya gelebileceği hiçbir şekilde aklımdan geçmiyor ki o anda. Savcı tahliyemi vermişti. Gece geç saatte mahkemeye çıktık. Tutuklandığımı duyduğum an çok fenalaştım. Çok net anlatamıyorum hakimin bana ne dediğini, anımsamıyorum. Bunlar çok farklı duygular. Ortada bu boyuta gelebilecek bir durum yokken, bir gün öncesinde çok farklı bir hayat yaşarken bir gün sonra bu yaşadıklarım, ailemin durumu, insanlara ne diyeceğim, bütün bunların psikolojik baskısı, basın ne yazıyor, ne söyleniyor haberim yok vs. kolay değildi yani
http://www.yasemincemre.yetkinforum.com

Tuğba Özay ilk kez canlı yayında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper Dar eteği canlı yayında yırtıldı